Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Čtvrtek 19. října 2017 Michaela

Na drinky s nikým cizím nechodíme, vzkázaly plážové volejbalistky

6 2012
Londýn (Od zpravodaje iDNES.cz) - Půldruhé hodiny debatovaly plážové volejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková se čtenáři iDNES.cz. Užívaly si komplimenty, které se k nim snášely ze všech stran. Ke všem nabídkám a pozvánkám se však postavily zády. "Na drinky s nikým cizím nechodíme," vzkázaly.

Den po čtvrtfinálovém vyřazení z olympijského turnaje zavítaly plážové volejbalistky do Českého domu. Pozdravily se s fanoušky, převzaly ocenění od olympijského výboru za páté místo, a pak se usadily k internetu, aby debatovaly se čtenáři iDNES.cz.

"Budeme odpovídat společnými silami," vzkázaly hned na úvod a až na výjimky nerozlišovaly, která z nich odpovídá.

Své odpovědi diktovaly dvojici redaktorů. Většinou se na formulaci domluvily, občas se každá natočila k jednomu z počítačů a odpovídala za obě. "Kiki, podívej, jak jsme to zapsaly," obrátila se Sluková na svoji spoluhráčku, než dala souhlas s odesláním odpovědi ke čtenářům.

Plážové volejbalistky Kolocová a Sluková on-line

Čtenáři se dozvěděli, že volejbal spolu hrály už od páté třídy, na písek že přešly v sedmnácti letech a bikiny považují za svůj pracovní oděv. "Vám by se líbilo, kdybychom hrály v roláku?" ptaly se jednoho ze čtenářů.

Tak jako ostatní olympionici, i plážové volejbalistky dostaly otázku, jestli si dokážou olíznout loket. "Navzájem ano," odpověděly a hned to i předvedly.

"Byly jsme moc překvapené, na co se lidé ptali, co je všechno zajímá. Moc jsme si to užily," řekla Markéta Sluková. "Pořád nám všichni gratulují, z toho máme radost. Pobavily jsme se," dodala Kristýna Kolocová.

Najdete na iDNES.czmobilní verze