Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tančím ráda. Zkusila bych i Stardance, prozradila čtenářům Samková

VÍTĚZNÝ KNÍREK. Eva Samková se raduje z vítězství ve finálové jízdě snowboardcrossu. (16. února 2014) | foto:  Michal Sváček, MAFRA

17 2014
Soči (Od našeho zpravodaje) - Olympijská šampionka Eva Samková odpovídala den po svém zlatém závodě čtenářům iDNES.cz. Fanoušci se mimo jiné dozvěděli, kam by nejraději vyrazila s batohem na zádech nebo proč má tolik ráda Jaromíra Jágra. Přečtěte si odpovědi usměvavé snowboardistky v on-line rozhovoru ze Soči.

Každé zimní olympijské hry měla Česká republika svého hrdinu: hokejový tým, Aleše Valentu, Kateřinu Neumannovou nebo Martinu Sáblíkovou. Nyní se do exkluzivní společnosti přidala také Eva Samková, šampionka snowboardcrossu.

"Je to skvělý pocit a přála bych to asi každému, aby to zažil," řekla v rozhovoru se čtenáři iDNES.cz, kteří se reprezentantky vyptávali na finance, vztahy i volný čas.

On-line rozhovor s Evou Samkou

Olympijská vítězka ve snowboardcrossu odpovídala čtenářům on-line

Samková v půlhodině, kterou si v nabitém programu vyhradila na otázky příznivců, například prozradila, že moc rád tančí a troufla by si i na televizní soutěž. "Stardance se mi moc líbí a byla bych ráda, kdyby mě někdo oslovil. Ale zkomplikovala by se příprava na závody," prohlásila 20letá závodnice.

Čtenáře také zajímalo, jaké sporty kromě snowboardu Samkovou baví nebo kam se vydá za odpočinkem. "Jezdím na koni i na běžkách. Radši sleduji hokej než fotbal," dozvěděli se fanoušci. "Na dovolenou bych ráda vzala batoh a jela do hor. Ještě ale uvidíme, kam to bude."

Ještě stihla zmínit, že ji kapela Edie Stoilow, přemlouvala, aby si s nimi zahrála na saxofon. "Ale já se styděla," přiznala. A poté už musela běžet, aby zvládla celý dnešní program. Odpoledne ji čeká třeba setkání s Jaromírem Jágrem, na nějž se už velmi těší. "Má to srovnané v hlavě a je moc sympatický," řekla také o něm.

Podívejte se na oslavy českého zlata:Nejčtenější

Už víte, kam do školky?
Už víte, kam do školky?

Také vás čeká tento rok zápis do školky? Poraďte se, jaká školka je nejlepší ve vašem okolí, či jestli zvolit státní nebo soukromou.

Najdete na iDNES.czmobilní verze