Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Pátek 20. října 2017 Vendelín

Pád na velkém můstku: Ukrajinec Šumbarec nezvládl trénink

PŘED PÁDEM. Vitalij Šumbarec z Ukrajiny ztrácí kontrolu nad skokem v tréninku na velkém můstku. | foto: AP

17 2010
Olympiádu ve Vancouveru pronásledují rozmary počasí a v úterý to poznali i skokané na lyžích. Na sněhovou vánici doplatil Vitalij Šumbarec z Ukrajiny, který ztratil ve vzduchu kontrolu nad letem a nezvládl dopad.

Všem přítomným zatrnulo a kolem ležícího závodníka se seběhli pořadatelé, tomu se naštěstí podařilo po chvíli vstát a za pomoci organizátorů odkráčel z dojezdu.

PŘED PÁDEM. Vitalij Šumbarec z Ukrajiny ztrácí kontrolu nad skokem v tréninku na velkém můstku.PO PÁDU. Vitalij Šumbarec z Ukrajiny těsně po pádu při tréninku na velkém můstku.PO PÁDU. Vitalij Šumbarec z Ukrajiny po pádu při tréninku na velkém můstku.

Vitalij Šumbarec z Ukrajiny před a po pádu při tréninku na velkém můstku.

Pořadatelé ve Whistleru na poslední chvíli před tréninkem odklízeli z velkého můstku navátý sníh, ale počasí nebylo ideální ani v průběhu skoků. Favorité si s ním však, na rozdíl Šumbarece, poradili.

PO SNĚHOVÉ VÁNICI. Organizátoři odklízí sníh z nájezdu velkého můstku před tréninkem na páteční kvalifikaci.PO SNĚHOVÉ VÁNICI. Organizátoři odklízí sníh z nájezdu velkého můstku před tréninkem na páteční kvalifikaci.SNĚHOVÁ VÁNICI. Trápila organizátory i před tréninkem skokanů na lyžích.

Sněhová vánice trápila organizátory i před tréninkem skokanů na lyžích na velkém můstku.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze