• Sobota 21. října 2017 Brigita

Plavkyni Moravčíkové unikl postup do semifinále o dvě místa

Česká plavkyně Martina Moravčíková, ilustrační snímek | foto:  Michal Sváček, MAFRA

10 2016
Česká plavkyně Martina Moravčíková byla kousek od postupu do semifinále na trati 200 metrů prsa. V rozplavbách skončila na 18. místě a postup jí unikl o dvě příčky.

Moravčíková za nejlepším časem držitelky světového rekordu Rikke Möller Pedersenové z Dánska zaostala o téměř pět vteřin.

Moravčíková letos v květnu výrazně stlačila české maximum na mistrovství Evropy v Londýně, v Riu však za svým rekordním časem 2:25,78 zaostala o 1,73 sekundy.

Ve třetí rozplavbě skončila na páté příčce, všechny čtyři plavkyně umístěné před ní se do dalšího kola probojovaly.

Česká reprezentantka nepostoupila v neděli ani na stometrové prsařské trati, v rozplavbách skončila pětadvacátá.

Hledáte maminku v okolí na společné aktivity?

Tyhle maminky na eMimino.cz jsou na tom stejně.