Playboy prý zneužil olympijské kruhy

20 2004
Praha - Organizační výbor olympijských her se usilovně snaží zastavit distribuci řecké mutace časopisu Playboy, kde je v srpnovém čísle symbol pěti kruhů. Magazín otiskl reportáž s názvem "Bojujte o zlato v sexathlonu" doprovázenou fotografiemi nahých žen, sportovního vybavení a olympijských kruhů. Řecký soud však zatím prodej časopisu nezakázal.

Bombami prý hrozili anarchisé
Ke čtvrteční hrozbě bombovým útokem na budovu řeckého atletického svazu se dnes přihlásili anarchisté. Po jejich anonymním telefonátu policie sídlo federace vyklidila, uzavřela ulici a všechny prostory prohledala. Výsledkem však byl jen nález tašky s mletým masem. „Atentátníci“ prý touto akcí chtěli protestovat proti komercionalizaci olympijských her a dopingu ve sportu.
 
Dopravní Kolaps nastává jen v noci
Dopravní chaos v Aténách se zatím projevuje jinak, než všichni očekávali. Zatímco cestování na stadiony pro sportovce, diváky, novináře a všechny ostatní probíhá bez větších problémů, v noci dochází na silnicích olympijského města ke kolapsu. Tři hlavní dopravní tepny vedoucí do centra Atén jsou od půlnoci do třetí hodiny ranní totálně ucpané, vyčleněné pruhy totiž nestačí pojmout všechny ty, kteří chtějí olympijské úspěchy uplynulého dne v nočních klubech a hospůdkách řádně oslavit.

Blízko Atén hořel les
Hasičské oddíly podporované letadly a vrtulníky dostaly pod kontrolu požár, který v pátek vypukl v lese na předměstí Atén nedaleko trasy pro závod v cross-country horských kol. Plameny, které na stejném místě řádily už v červenci, prý trať bezprostředně neohrozily. Na jejich zvládnutí nasadila skupina 75 hasičů 28 stříkaček, čtyři požární letadla a tři speciální
helikoptéry.

Autoři: ,


Nejčtenější

Dvě Barbory. Zlaté české naděje pro olympijské Tokio či Paříž

Barbora Malíková si doběhla pro zlato na mládežnické olympiádě v Buenos Aires.

Vyrostou z nich hvězdy pro hry v Tokiu či Paříži? Češky Barbora Seemanová a Barbora Malíková zatím...

Další z rubriky

Nejdokonalejší plavecké tělo na světě


Atény Firma Speedo mu slíbila milion dolarů, pokud vyloví z olympijského bazénu v Aténách sedm zlatých...

Šestý muž z Atén na Peking nemyslí


Plzeň Nepózoval fotografům, zůstal ve stínu bronzového kolegy Libora Capaliniho. Ale uvnitř cítí...

Slavné politiky ubytoval řecký miliardář


Atény Václav Klaus objal Kateřinu Kůrkovou, políbil ji na tvář a řekl: „Málem jsem to nepřežil. Jsem rád,...Najdete na iDNES.cz