Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

VIDEO: Šarapovová je hrdá na Soči. Během olympiády vysílá v televizi

16 2014
Přinesla olympijský oheň na stadion Fišt, kde ho předala atletce Jeleně Isinbajevové. V Rusku se těší velikému respektu a obdivují ji sportovní fanoušci po celém světě. Tenistka Maria Šarapovová je jednou z tváří olympiády v Soči a snaží se město co nejvíce zpopularizovat.

"Když jsem se před čtyřmi roky cizinců ptala, jestli vědí, kde se Soči nachází, nikdo neměl tušení," říká tenisová kráska. "Dnes je to jiné. Díky olympiádě znají tohle krásné město lidé po celém světě," dodává hrdě tenistka, která v Soči žila od svých dvou do šesti let.

Na olympiádě je šestadvacetiletá tenistka k vidění v poněkud jiné roli než s raketou na kurtu. Šarapovová pracuje během her pro televizní stanici NBC. "Lidé si myslí, že mě uvidí komentovat zimní sporty, ale tak to není. Žádná odbornice v tom nejsem," tvrdí bývalá světová jednička. 

Maria představuje prostřednictvím reportáží z terénu a rozhovorů ve studiu město Soči divákům po celém světě. 

"Je úžasné stát na místě, kde to pro mě všechno začalo," vypráví Šarapovová u zdi v tenisovém klubu, kde odehrála své první tenisové údery. 

Aktuálně pátá hráčka světa v Soči slavnostně otevřela novou část tenisového klubu, kde jako malá dívka s tenisem začínala. Zároveň pokřtila a podepsala slavnostní zeď se svou podobiznou.

Následně se pozdravila s malými členy klubu a popřála jim stejné úspěchy, jaké potkaly v kariéře ji.

Autor:


Nejčtenější

denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni
denicek-chvile-kdy-jsem-se-prestala-snazit-byt-perfektni

Myslíte si, že všechny mamimky jsou dokonalé?

Najdete na iDNES.czmobilní verze