Sázkaři ve Zlíně vynesly hry přes šest set tisíc

20 2004
Praha - Částka přesahující šest set tisíc, to je zatím nejvyšší výhra vyplacená sázkovou kanceláří Tipsport během olympijských her. Nejúspěšnějším sázkařem her je muž ze Zlína, kterému víc než půlmilionovou výhru vyneslo vsazených patnáct tisíc na akumulovanou sázku na dvanáct příležitostí, z toho deset olympijských.

Z olympijských sportů prozatím nejvíce táhnou tenis, házená a basketbal. Atraktivní atletické soutěže jsou v této chvíli zatím ještě před námi.

"Zájem o Olympijské hry nás velmi příjemně překvapuje, tím spíše, že nejatraktivnější atletické soutěže jsou v tuto chvíli teprve před námi," uvedl Tipsport Lubomír Ježek, tiskový mluvčí společnosti.

"Na druhou stranu jsme již před olympiádou měli signály, že tato událost na sebe přitáhne dostatek pozornosti – příležitost pro sázku na počet medailí, které získá naše výprava, byla těsně před začátkem her velmi populární."

Před olympiádou bylo u Tipsportu možné vsadit na celkový počet medailí, který získá česká výprava, nebo na počet nejcennějších kovů.

Sázkaři olympionikům věřili, celých 73% z nich tipovalo, že česká výprava získá 10 a více medailí. Následně pak 98% sázkařů vsadilo na možnost, že čeští sportovci přivezou z olympiády 0-3 zlaté medaile.

Autor:

Nejčtenější

USA se rozhodly vyslat do boje o zimní hry v roce 2030 Salt Lake City

Olympijské kruhy v jihokorejském Kangnungu.

Salt Lake City by se mělo ucházet o pořádání zimních olympijských her v roce 2030. Olympijský výbor...

Další z rubriky

Měli blízko, medaile nezískali. Proč?


Praha Jediné umístění dokáže ve sportu spustit takový vodopád slz. Čtvrtá příčka. Ani druhá, dokonce ani...

Největší vítězové umlčeli válku


Atény Nezískali medaili, přesto jsou vůbec největšími hrdiny her. Podařilo se jim mnohem víc, takřka...

Capalini si užil večery. Zvyká si na slávu


Praha Třebaže už má doma pěknou medailovou sbírku, nic nepřekoná olympijský bronz z Atén. Moderní...

Najdete na iDNES.cz