Sázkaři ve Zlíně vynesly hry přes šest set tisíc

20 2004
Praha - Částka přesahující šest set tisíc, to je zatím nejvyšší výhra vyplacená sázkovou kanceláří Tipsport během olympijských her. Nejúspěšnějším sázkařem her je muž ze Zlína, kterému víc než půlmilionovou výhru vyneslo vsazených patnáct tisíc na akumulovanou sázku na dvanáct příležitostí, z toho deset olympijských.

Z olympijských sportů prozatím nejvíce táhnou tenis, házená a basketbal. Atraktivní atletické soutěže jsou v této chvíli zatím ještě před námi.

"Zájem o Olympijské hry nás velmi příjemně překvapuje, tím spíše, že nejatraktivnější atletické soutěže jsou v tuto chvíli teprve před námi," uvedl Tipsport Lubomír Ježek, tiskový mluvčí společnosti.

"Na druhou stranu jsme již před olympiádou měli signály, že tato událost na sebe přitáhne dostatek pozornosti – příležitost pro sázku na počet medailí, které získá naše výprava, byla těsně před začátkem her velmi populární."

Před olympiádou bylo u Tipsportu možné vsadit na celkový počet medailí, který získá česká výprava, nebo na počet nejcennějších kovů.

Sázkaři olympionikům věřili, celých 73% z nich tipovalo, že česká výprava získá 10 a více medailí. Následně pak 98% sázkařů vsadilo na možnost, že čeští sportovci přivezou z olympiády 0-3 zlaté medaile.

Autor:


Další z rubriky

Jak si vedlo 142 českých olympioniků

Bába, Capalini, Šebrle

Atény Výprava 142 českých sportovců na olympiádě přivezla z Atén 8 medailí a řadu dalších míst těsně pod...

Devátá medaile pro Železného


Atény Osm medailí přivezl český olympijský tým z Atén. Devátou si zaslouží Jan Železný. Za celoživotní...

Největší vítězové umlčeli válku


Atény Nezískali medaili, přesto jsou vůbec největšími hrdiny her. Podařilo se jim mnohem víc, takřka...

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.Najdete na iDNES.cz