Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Server iDNES partnerem olympijského týmu

25 2001
Praha - Okruh generálních mediálních partnerů Českého olympijského týmu se rozrostl o nové médium. K tradičním partnerům reprezentujícím televizi (ČT), rozhlas (ČRo) a noviny (MF DNES) dnešním podpisem smlouvy přibyl portál iDNES jako reprezentant internetu. Smlouvu s Českým olympijským výborem a marketingovou společností Česká olympijská podepsalo vydavatelství Mafra za dva subjekty - deník MF DNES i portál iDNES budou ve čtyřletém období 2001 - 2004 vystupovat jako samostatní partneři.

Deník Mladá fronta DNES je tradičním spojencem českých olympioniků a v lednu vstoupí už do desátého roku mediálního partnerství. Internetový server se mezi mediální partnery dostal vůbec poprvé. Pro redakci iDNES je poctou a zároveň i závazkem, že Český olympijský výbor navázal spolupráci právě s ní.

Nově navázané partnerství se poprvé výrazně projeví v únoru příštího roku na zimních olympijských hrách v Salt Lake City. Kromě zpravodajství, které budou v dějišti her obstarávat dva reportéři iDNES, bude redakce společně s pracovníky MF DNES zajišťovat pro české sportovce vnitřní informační systém.

V českém olympijském domě v Salt Lake City otevřou redakce MF DNES a iDNES společně multimediální newsroom, který bude sportovce i další návštěvníky rychle informovat o dění na ZOH a zároveň pomůže přiblížit atmosféru her i čtenářům u počítačů po celém světě. Z newsroomu budou moci hosté odesílat videopohlednice a sportovci zde budou čelit čtenářským otázkám při on-line rozhovorech.

Portál iDNES nevstupuje do partnerství jen jako zpravodajský server, ale zároveň jako jeden z exkluzivních prodejců vstupenek a zájezdů na olympijské hry. Na stránkách iDNES také bude během čtyřletého olympijského cyklu probíhat řada soutěží o hodnotné ceny od dalších partnerů a sponzorů Českého olympijského týmu.

Partneři a sponzoři Českého olympijského týmu
Generální partneři: Plzeňské pivovary, Škoda Auto, Český Telecom
Oficiální partneři: Adidas, Unipetrol, Agrofert, Transgas, Léčiva
Generální mediální partneři: Česká televize, Český rozhlas 1 - Radiožurnál, Mladá fronta DNES, iDNES
Mediální partner: Sport, Květy

Autor:


Další z rubriky

Lyžaři byli vymazáni z olympijských listin


Kuala Lumpur Rakouští běžci na lyžích Marc Mayer a Achim Walcher byli dodatečně vyloučeni z letošních zimních...

Ruské běžkyně medaile vracet nebudou


Harrachov Olympijské medaile zůstanou běžkyním na lyžích Danilovové a Lazutinové. Dopingové vzorky, odebrané...

Mühlegg žádá zpět zlatou medaili


Lausanne Španělský běžec na lyžích Johann Mühlegg žádá u Mezinárodní sportovní arbitráže vrácení zlaté...Najdete na iDNES.cz