• Středa 18. října 2017 Lukáš

Informace z olympiády do mobilu. Objednejte si zpravodajský servis

V Pekingu vybojovala Barbora Špotáková zlato. Jak dopadne v Londýně, se můžete dozvědět z esemeskového zpravodajství. | foto:  Michal Růžička, MAFRA

24 2012
Získá střelkyně Kateřina Emmons v sobotu další zlatou olympijskou medaili? Naváže na Peking také oštěpařka Barbora Špotáková? Jak dopadnou další medailové naděje? Hned jak závody skončí, můžete znát jejich výsledek a přitom ani nemusíte sedět u počítače či televize.

Důležité informace z olympijského Londýna vám doručíme přímo do vaší kapsy, do vašich mobilů ve formě zpravodajských esemesek - a to bezprostředně po skončení závodu.

Jak si SMS servis objednat

Zpravodajství poskytují O2 a T-Mobile

Aktivace služby pro zákazníky O2
Napište SMS "A OLYMP" a zašlete ji na číslo 999 888
Deaktivace služby přes SMS "D OLYMP" na číslo 999 888
Cena SMS:
1,20 Kč (vč. DPH) a MMS: 5,00 Kč (vč. DPH)
Jednorázové odzkoušení služby přes SMS "OLYMP" na číslo 999 888

Aktivace služby pro zákazníky T-Mobile
Napište SMS "+OLYMP" a zašlete ji na číslo: 4616
Deaktivace služby přes "-OLYMP" a na číslo: 4616
Cena SMS:
1,20 Kč (vč. DPH) a MMS: 1,20 Kč (vč. DPH)
Jednorázové odzkoušení služby přes SMS "OLYMP" na číslo: 4616

Informovat vás budeme o výkonech a výsledcích českých olympioniků, posílat budeme výsledky sledovaných závodů (například sprint na 100 metrů), souhrnné přehledy olympijských vítězů či zajímavé zprávy ze zákulisí. Všechny mimořádné české úspěchy doprovodí i MMS s fotogalerií.

Každý den pak završí soutěžní ještě jedna souhrnná ememeska.

Službu si můžete objednat ode dneška, olympijské hry začnou naplno v pátek 27. července.

Příklady zpravodajských SMS

Co jsme nedávno posílali na mobil

17.7. ve 21:27:48 Fränk Schleck měl pozitivní dopingový test při Tour de France a byl ze závodu vyloučen. Cyklista stáje RadioShack byl průběžně na dvanáctém místě.

19.7. ve 16:59:01 Tenista Rafael Nadal nebude obhajovat zlatou olympijskou medaili z Pekingu 2008. Španěl zrušil svou účast v Londýně kvůli problémům s kolenem.

20.7. ve 13:30:52 Hokejový reprezentant Jiří Novotný posílil tým HC Lev Praha. Trojnásobný medailista z MS podepsal s nováčkem KHL dlouholetý kontrakt.

20.7. ve 14:09:46 Fotbalová Sparta se ve 3. předkole Evropské ligy střetne s vítězem souboje Žalgiris/Admira Wacker. První zápasy se hrají 2.8., odvety 9.8.

21.7. ve 17:41:10 Předposlední etapu cyklistické Tour de France, kterou byla časovka na 53,5 kilometrů, suverénně ovládl lídr celkového pořadí Bradley Wiggins.