Diskuze

14. DEN OH: Špotáková má o dva centimetry bronz. Svoboda zatím sedmý

Předposledním pokusem vybojovala oštěpařka Špotáková olympijský bronz. Překážkářka Hejnová v cílové rovince o medaili přišla. Moderní pětibojař Svoboda je po šermu sedmý s minimálním odstupem na medaile.
MD

A o ženské štafetě USA nic 8-o

Ztratili kolik měli být diskvalifikováni a místo toho IAF jim dovolila běžet znovu a vyřadit z finále čínu.

A Idnes to nezajímá

3 0
možnosti
PC

Toto jsou především politické hry, v tom duchu se o nich i informuje. Co se nehodí, to se nepublikuje. Nejde o sport, sportovce, o doping apod. Vše se stává jen záminkou, nástrojem - k rozeštvávání mezi lidmi.

1 0
možnosti
MC

Stream Loh 5 bude, poté co na něm skončí basket žen Francie- USA, patřit oštěpu žen. To je přeci paráda!!!!!!

0 0
možnosti
LV

L30u64k68á41š 53V64l28k

19. 8. 2016 0:09

Adááám Helcelet 68.20... Na ME před OH 67.24... SUPER!!! A to ještě čuměl na přešlapovou čáru s metrovou rezervou...