Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Neděle 22. října 2017 Sabina

Soutěž o nejlepší amatérský sportovní snímek startuje

účastnický snímek minulého ročníku soutěže Sport Amatér Foto | foto: ČOV

15 2011
Nejdříve hlasování veřejnosti, pak odborné poroty. Na konci víc než dvouměsíčního maratonu bude vítěz fotografické soutěže pro všechny Sport Amatér Foto 2011. Nový ročník společně spouštějí Český olympijský výbor a Rajče.net, server z rodiny iDNES.cz.

V soutěži se mohou ucházet o hlasy pouze fotografie se sportovní tématikou: od běhání přes cyklistiku až třeba po surfování a samozřejmě i kolektivní sporty.

Soutěžící vyberou svou nejlepší sportovní fotografii nebo album s maximálně třemi snímky a na "rajčeti" je přiřadí do kategorie "soutěž: SPORT AMATÉR FOTO".

Zapojte se

Vstup do soutěže najdete na www.rajce.net/sportamaterfoto

Jako první budou hlasovat čtenáři a uživatelé rajčete. Následně fotografie posoudí odborná porota, jejímž členem je mimo jiné předseda Českého olympijského výboru Milan Jirásek.

Vkládání fotografií na stránky Rajče.net probíhá od 15. srpna do 2. října. Hned následující den se spustí veřejné hlasování o nejlepší snímky. V týdnu od 17. do 23. října se do velkého rozhodování pustí odborníci a 24. října bude slavnostně vyhlášen vítěz.

Pětice autorů nejlepších snímků obdrží ceny (předplatné časopisu Foto Video či výrobky společnosti Nutrend nebo Alpine Pro - pro vítěze v ceně až 33 tisíc). Nejkvalitnější fotografie pak budou prezentovány v rámci výstav projektu Žijeme Londýnem.

Autor:


Jobs Contact
Seřizovač CNC (18.000 - 25.000 Kč)

Jobs Contact
Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina
nabízený plat: 18 000 - 25 000 Kč

Najdete na iDNES.czmobilní verze