Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Neděle 22. října 2017 Sabina

Vyhrajte letecký zájezd na olympijské hry do Londýna pro dvě osoby

OLYMPIJSKÝ AREÁL. Centrum olympijských her v Londýně dostává jasnou podobu, sportoviště rostou každým dnem. | foto: Profimedia.cz

27 2012
Zapojte se do velké soutěže a vyhrajte zájezd na olympijské hry do Londýna pro dvě osoby. V ceně jsou letenky, ubytování na pět dní a vstupenky na některá sportovní klání. Soutěž startuje 5. března, finále se uskuteční na začátku dubna.

Až budou v pátek 27. července začínat Hry XXX. olympiády, vy můžete slavnostní ceremoniál sledovat na obřích obrazovkách v centru Londýna v místní atmosféře nebo v prostorách Českého domu. O den později můžete sedět na tribunách při prvním kole tenisového turnaje nebo fandit při závodech cyklistů...

To vše zadarmo. O to se hraje ve velké olympijské soutěži na zpravodajském portálu iDNES.cz.

Důležitá data

Kdy se bude soutěžit

5. - 9. března: 1. kolo
12. - 16. března: 2. kolo 
19. - 23. března: 3. kolo
26. - 30. března: 4. kolo

4. dubna: velké finále

Na zájemce čeká vědomostní kvíz o čtyřech kolech. Každé bude trvat vždy pět pracovních dní, během kterých můžete odpovídat na soutěžní otázky k vybranému tématu. Rozhodující bude součet bodů ze všech čtyř kol.

Deset nejúspěšnějších, případně deset vylosovaných, postoupí do finále, které se uskuteční v prostorách redakce iDNES.cz., kde bude čekat závěrečná porce otázek.

Aktuální kolo i další informace najdete od 5. března na www.idnes.cz/soutezOH

Vítěz se může těšit na dvě letenky do Londýna a ubytování v hotelu Citadines Apart’hotel v centru Londýna (dvojlůžkový pokoj, snídaně, polopenzi v blízké restauraci formou menu) v termínu od 26. do 30. července. K tomu získá také vstupenky na tenis, badminton, volejbal a má možnost navštívit i cyklistiku.

Podobnou soutěž uspořádal iDNES.cz před dvěma roky před zimními hrami ve Vancouveru. Tehdy se do kvízu zapojilo 3 260 soutěžících. Ve finálovém kole dopadl nejlépe Miloš Faltus z Jablonného nad Orlicí.

Autor:
Najdete na iDNES.czmobilní verze