Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Sportovci: Je to dobrá volba

7 2005
Praha - Schopní organizátoři, snadné cestování, atmosféra. To představují hry v Londýně pro české sportovce, kteří by se jich mohli účastnit. "Přál jsem jim to ze všech kandidátů nejvíc. A že se má hrát tenisový turnaj na trávě ve Wimbledonu? Tomu moc nevěřím," řekl tenista Tomáš Berdych.

"Britové jsou dost konzervativní. A po Wimbledonu jsou kurty totálně nehratelné. Nevím, jak je chtějí dát dohromady," dodal. A další?

Diskařka Věra Cechlová: "Jsem překvapená, ale je to dobrá volba. Přála jsem si New York, v USA jsem nebyla. Z pohledu evropského sportovce je však Londýn dobrý vzhledem k cestování a celkové jistotě ."

Skifař Ondřej Synek: "Trochu mě mrzí, že to není Paříž, fandil jsem jí. V Etonu je pěkný kanál, jenže s bočním větrem, který veslaře trochu znevýhodňuje. Pokud budu ještě veslovat, určitě se tam budu těšit. Angličané jsou veslařský národ a určitě udělají skvělou atmosféru."

Výškař Jaroslav Bába: "Spíš jsem si myslel, že vyhraje Paříž. Kandidaturu tam hodně propagovali, žili tím. Ale je mi to jedno. V Londýně jsem nikdy nezávodil. Určitě to tam bude dobré, atraktivní."

Střelkyně Lenka Hyková: "Angličané to po organizační stránce jistě zvládnou dobře."

Autoři:


Nejčtenější

Najdete na iDNES.czmobilní verze