Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Tomáš Janků píše čtenářům iDNES

16 2000
P r a h a - Diskuse o zpochybněném výkonu výškaře Tomáše Janků a o jeho vyřazení z olympijského týmu se bouřlivě rozvinula i v chatu na stránkách iDNES. Svým zastáncům i kritikům odpověděl přímo ve vlastním příspěvku i samotný atlet. "Vážím si všech Vašich názorů, těch pozitivních i negativních. Rád touto cestou odpovím na vše, co Vás zajímá, pokud znám odpověď," objevilo se v příspěvku podepsaném výškařovým jménem. Janků v telefonickém rozhovoru potvrdil, že do chatu opravdu vstoupil on osobně, a zároveň přijal naše pozvání na on-line rozhovor.

"Mám pocit, že se tu objevili i samotní aktéři této situace, škoda jen, že nemají tu sílu nedávat si přezdívky. Ale o tom je chat, ne?" poznamenal dále v internetové diskusi.

Výměně názorů s anonymními tazateli se Janků nebrání a přijal i pozvání do redakce iDNES na on-line rozhovor. "Právě mi potvrdili start na pátečním mítinku v Monte Carlu, na který odjedu už zítra," začal atlet hledat ve svém diáři volnou chvilku. V redakci se objeví už v pondělí a od 12 do 13 hodin bude čelit vašim dotazům.

Výkon 230 cm, kterým Janků 27. července na závodech v Bílině splnil olympijský limit, byl na základě televizního záznamu zpochybněn. Atlet byl vyřazen z nominace na OH a případem se zabývá disciplinární komise.

Autor:


Další z rubriky

Michal Stefanu vyučil Korejce a má zlato


P r a h a Český paraplegik Michal Stefanu porazil na paralympijských hrách v Sydney ve finále dvouhry mužů ve...

Uzdravená lyžařka se vrací na svahy


Z á h ř e b Chorvatská sjezdařka Janica Kosteličová, která loni utrpěla vážné zranění pravého kolena, je...

Přibylo dalších šest medailí


S y d n e y Medailová žeň českých sportovců na paralympijských hrách v Sydney pokračuje. K dopolednímu triumfu...Najdete na iDNES.cz