Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Neděle 22. října 2017 Sabina

V Česku jdou do prodeje poslední vstupenky na londýnskou olympiádu

VSTUP DO SPORTOVNÍHO RÁJE. Olympijský stadion v Londýně bude na přelomu července a srpna jedním z nejžádanějších míst na zeměkouli. | foto: AP

16 2012
Chcete vidět sportovní bitvy olympijských her v Londýně na vlastní oči a stále ještě nemáte vstupenky? Přichází jedna z mála příležitostí, jak si je ještě zajistit na českém území. Český olympijský výbor uvolňuje do volného prodeje poslední lístky a pro jejich nákup vyhlásil jediné pravidlo - uspěje rychlejší zájemce.

Mezi poslední volnými vstupenkami jsou mimo jiné i ty na atraktivní sporty z českého pohledu - na atletiku, vodní slalom, basketbal či plážový volejbal.

"Dá se předpokládat, že se po zbytcích vstupenek jen zapráší," poznamenal v tiskové zprávě místopředseda ČOV pro ekonomiku a marketing Jiří Kejval.

Český olympijský výbor pro londýnské hry získal rekordních 27 tisíc vstupenek, které se prodávaly od loňského března. "Zájem o vstupenky nás opravdu mile překvapil. Už zmizely téměř všechny," řekl Kejval.

Kromě jednotlivých vstupenek se rychle doprodávají také zájezdové balíčky. Ty v České republice distribuují tři oficiální prodejci: cestovní kanceláře SLAN Tour, IB Travel a Čedok. Podrobnosti jsou na serveru www.olympic.cz/vstupenky.

Podle informací před loňským zahájením prodeje lístků mělo Česko například k dispozici 6 000 lístků na atletiku, 1 500 na veslování a 2 000 na tenis.

Autoři: ,
Najdete na iDNES.czmobilní verze