Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Středa 18. října 2017 Lukáš

Vancouver 2010 v mobilních telefonech: s iDNES.cz vám nic neuteče

Nechte si posílat aktuální zprávy z Vancouveru přímo do svého mobilu!

9 2010
Nejnovější informace z Vancouveru můžete mít pořád při ruce, redakce iDNES.cz nabízí několik cest, jak sledovat olympijské zpravodajství na mobilních telefonech. U operátorů si můžete objednat balíčky SMS i MMS zpráv, příloha Vancouver 2010 je optimalizovaná i pro sledování z mobilů.

Mobilní internet

Na adrese m.idnes.cz/vancouver poběží kompletní zpravodajství určené pro mobilní prohlížeče. Ráno si můžete zkontrolovat noční výsledky, cestou do práce vám neuteče ani minuta z on-line reportáží.

Na mobilech si můžete prohlížet fotografie, sledovat olympijské soutěže on-line, listovat ve výsledkové databázi a plánovat nad podrobným programem her.

Balíčky na SMS a MMS

Nechte si posílat nejaktuálnější zprávy z Vancouveru přímo do svého mobilu. Redakce iDNES.cz nabízí kombinovaný SMS/MMS zpravodajský balíček za skvělou cenu.

Denně dostanete v průměru šest až deset zpráv s nejžhavějšími novinkami přímo z dějiště her. Na konci olympijského dne potom jednu souhrnnou MMS s fotografiemi, přehledem nejdůležitějších událostí a seznamem čerstvých olympijských šampionů.

Jak si objednat SMS a MMS z olympiády

T-Mobile

Pro objednání balíčku SMS+MMS zašlete esemesku ve tvaru: ++MMSOLYMP na číslo 4616

Cena balíčku SMS+MMS je 59 Kč, cena je konečná včetně DPH za všechny přijaté SMS a MMS.

Pro odhlášení pošlete SMS na číslo 4616 ve tvaru: -MMSOLYMP pro MMS. Pro ověření, že máte aktivní službu MMS pro příjem MMS, prosím zašlete SMS s textem MMS A na 4603. Více informací také na webu www.t-zones.cz.

O2

Aktivace: zašlete esemesku ve tvaru A ZOH na číslo 999 888. Pro deaktivaci pošlete na stejné číslo D ZOH. Cena SMS 1,20 Kč, cena MMS 6 Kč.

Vodafone

Vodafone nenabízí balíček, je třeba si objednat zvlášť SMS a MMS.

Aktivace MMS odesláním zprávy +IDNESS na číslo 7766, deaktivace MMS -IDNESS.

Aktivace SMS odesláním +MFD S, deaktivace -MFD S na číslo 7755.

Cena SMS 1,20 Kč, cena MMS 8,33 Kč.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze