Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vstupenky na olympiádu v Soči jsou v prodeji. Hokej stojí dva tisíce

Olympijské kruhy v Soči (6. února 2013) | foto: AP

1 2013
Chcete se jet podívat na olympiádu do Soči a nestojíte o celý zájezd, nýbrž pouze o vstupenky? Pak právě nastává váš čas. Český olympijský výbor dal dnes do prodeje jednotlivé vstupenky na zimní olympiádu 2014.

Zatímco balíčky zájezd + vstupenky si bylo možné zakoupit už dříve, nyní na webových stránkách www.olympic.cz začal prodej volných vstupenek na hry v Soči. Jejich cena se pohybuje od 550 do 26 tisíc korun. K dispozici jsou nadále i zájezdové balíčky.

Zájemci mohou nakoupit lístky na zahajovací i závěrečný ceremoniál, ale i na řadu atraktivních sportů v čele s hokejovým turnajem. Například zahajovací zápas českého týmu proti Švédsku stojí v předprodeji 1950 korun. Nechybí ani vstupenky na klasické a alpské lyžování, rychlobruslení nebo snowboard.

Za nejnižší ceny se dají získat lístky na závody skeletonistů a běžců na lyžích, naopak nejvíce stojí podle očekávání oba ceremoniály. Za zahajovací zaplatí divák 15 000 korun, za místo v hledišti na zakončení her pak zmíněných 26 tisíc.

Počet vstupenek na osobu je omezen na čtyři kusy. Platba probíhá v českých korunách, a to buď bankovním převodem nebo kartou. Zákazníci obdrží vstupenky ve fyzické formě na přelomu roku.

Delší dobu jsou v prodeji také zájezdové balíčky. Ty lze objednat u cestovních kanceláři SLAN tour a IB Travel. Vybrat si lze z několika variant vícedenních pobytů.

Český olympijský výbor doporučuje fanouškům, aby nakupovali výhradně u autorizovaných prodejců. Vyhnou se tak riziku, že získají padělané či předražené vstupenky.

Autor:


Další z rubriky

Odměny za olympijské medaile budou v červenci, potvrdil ministr

ZNOVU ZLATÁ. Češka Ester Ledecká zvítězila v druhém olympijském závodě -...

Ministr školství v demisi Robert Plaga (ANO) potvrdil, že šest českých olympioniků, kteří získali...

Velmi žhavé hry: na maraton v olympijském Tokiu už v sedm ráno

VYČERPÁNÍ. Chorvatská vytrvalkyně Matea Matoševičová musela být v cíli...

Kdo si rád nazouvá tenisky ve chvílích, kdy je ráno ještě mladé, by následující zprávou měl být...

Švýcaři v referendu odmítli pořádání olympiády 2026 v Sionu

PODPORUJEME SION 2026. Nálepka na skle volební místnosti, kde Švýcaři v...

Švýcarsko se nebude ucházet o právo uspořádat v roce 2026 zimní olympijské hry. Obyvatelé kantonu...

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice
Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva nebo tři roky se to opravdu dá zvládnout. Akorát zapomeňte na způsob, jak jste se učila jazyky ve škole. Možná vám totiž vyhovuje úplně jiný typ učení.Najdete na iDNES.cz