Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Středa 18. října 2017 Lukáš

Z Vaidišové se kvůli Pekingu stala hokejistka

HOKEJISTKA. Ano, to je vážně Nicole Vaidišová | foto: ITF

8 2008
V dresu hokejistů Floridy Panthers pózuje Nicole Vaidišová v publikaci Mezinárodní tenisové federace ITF, vydané k olympijským hrám v Pekingu. Ona, fanynka Tampy Bay!
Doporučujeme Vstoupit do diskuse

"Fotilo se při turnaji v Miami, neměla jsem jinou šanci než natáhnout dres Floridy. Trvalo to celé jen deset minut, dokutáleli mě k bráně a vyfotili. Střílet se na mě neodvážili, to by mě zabilo," líčila Vaidišová.

Marketingoví manažeři ITF ve snaze zpopularizovat mezi tenisty stále druhořadou olympiádu se rozhodli představit je v úborech z jiných sportů. Tomáš Berdych a Lucie Šafářová spolu pro změnu boxují.

. Publikace ITF

Olympijskou publikaci ITF najdete ZDE

Vaidišová se na hry bude "chystat" při turnajích v Los Angeles a Montrealu. "Nikdy jsem na olympiádě nebyla, strašně se těším," řekla. "Vždycky jsem ostatním sportovcům záviděla, když jsem viděla ty nástupy a českou vlajku. Bude to jiné než ostatní turnaje."

Nechce být vlajkonoškou výpravy? "To je někdo jiný," odvětila.

Na rozdíl od Marie Šarapovové nebude vyhledávat v Pekingu oddělené ubytování v luxusním hotelu. "Chci bydlet s ostatními ve vesnici a vychutnat si to."

Na olympiádě má hrát jak dvouhru, tak společně s Ivetou Benešovou též čtyřhru.

BOXEŘI. Tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová spolu boxují v publikaci Mezinárodní tenisové federace ITF k hrám v Pekingu.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze