Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Středa 18. října 2017 Lukáš

Z Vancouveru už zmizel i Jágr. Musel se fotit s bosou fanynkou

26 2010
Vancouver (Od zvláštních zpravodajů iDNES.cz) - Jakmile vstoupil do letištní haly ve Vancouveru, vzbudil velkou pozornost. K Jaromíru Jágrovi se okamžitě sbíhali fanoušci, kteří si s ním chtěli podávat ruce, žádali ho o autogram i o společné foto.

Slavný hokejista sice neměl po vyřazení z olympiády nejlepší náladu, ale všem ochotně vyhověl. "Hezký boty," prohodil k bosé fanynce, která k němu rozpustile přiskotačila.

Vtipkoval, ale ve skutečnosti mu do řeči moc nebylo.

"Kluci, nic nedělám. Moje práce skončila, už jsem na dovolený. Máte tady ostatní hráče, já už dělám jenom to, co musím," zasmál se po žádosti o rozhovor a o chvíli později se už zdravil s ruským forvardem Radulovem, jenž také mířil domů.

Uplynulo teprve pár hodin od osudové prohry s Finskem, ale ve Vancouveru už příliš hráčů z neúspěšného týmu nebylo. První zmizeli už v průběhu noci a tak Jágr odjížděl mezi posledními.

Jaromír Jágr se ve Vancouveru fotí s fanynkami

Jaromír Jágr se ve Vancouveru fotí s fanynkami

Spolu s ním nasedali do letadla útočníci Vašíček, Čajánek, Rolinek a obránce Blaťák, tedy celá ekipa borců z ruské KHL. Ještě předtím však zašli do oficiálního obchodu s olympijskými proprietami.

"Radši bych tady ale ještě zůstal," poznamenal smutný Vašíček. "Co se dá dělat. Tak aspoň před odletem do Ruska strávíme den doma."

Zklamaný byl i Tomáš Rolinek. "Je mi smutno, protože jsme tu měli výborný tým. Sice jsme nepředváděli nejlepší hokej, ale takhle kvalitní kádr už dlouho nesložíme."

Tomáš Rolinek při odletu:Najdete na iDNES.czmobilní verze