Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zájezd na olympiádu vydražil za 80 tisíc

6 2001
Dražba exkluzivního zájezdu na zimní olympiádu v Salt Lake City má vítěze. Stal se jím pan Logaj, který byl ochoten dát nejvíc - 80 tisíc korun. V Salt Lake City tak díky VIP vstupenkám, které jsou součásti zájezdu, uvidí na vlastní oči nejlepší světové hokejisty, lyžaře, krasobruslaře a další sportovce. Součástí výhry je i letenka, ubytování, přístup do Českého olympijského domu a další výhody.

Aukce probíhala od 4. prosince od 8:00 do 6. prosince do 20:00. O ceně se vlastně rozhodlo už první den dražby. Licitování se tehdy stupňovalo až na cenu 79 999 korun. Vítězi pak stačilo před koncem jen cenu dorovnat o jednu korunu. Pan Lada byl zároveň i první, kdo do dražby vstoupil. Boj o exkluzivní zájezd zahájil přihozením jedné koruny.

Co uvidí výherce
Výherce bude mít v ceně zpáteční letenku, ubytování, polopenzi, pojištění, vstupenky na vybraná sportoviště a možnost setkat se s reprezentanty v Českém olympijském domě. Výherce také uvidí slavnostní zahajovací ceremoniál.

Které sporty lze vidět: rozhodně první zápas českých hokejistů, obhájců zlata, a to 15. února se soupeřem z kvalifikace. Další zápasy: Německo - Lotyšsko, Bělorusko - Francie, Německo - Slovensko a další. Dále lyžařské běhy, v nichž startuje Kateřina Neumannová, severskou kombinaci, v níž nás bude zastupovat Ladislav Rygl, slalom do kombinace, skok na velkém můstku, soutěže v biatlonu, jízdě na saních a snowboardingu.

Vstup do aukce ZDE.

Čtěte PRAVIDLA aukce

Symbolický poukaz na VIP zájezd

Další možnost jak získat VIP zájezd: soutěž

Předchozí aukce

Česká olympijská, a.s., doporučuje si s sebou vzít kvalitní zimní obuv, plavky, sluneční brýle, opalovací krém s vysokým faktorem, adaptér do elektrické zásuvky pro USA, vlajky, řehtačky pro povzbuzování našich sportovců, batoh, malý dalekohled, lze si vzít i lyžařské vybavení.

Vítěz aukce VIP zájezdu bude ubytován v Silver King Hotelu v Park City. Toto ubytovací zařízení je horského typu, složeno z condominií (kuchyně a obývací pokoj, dvě až tři ložnice s vlastním sociálním zařízením). Stojí v těsné blízkosti sjezdových tratí, které bude možno využít ke sportovnímu vyžití. Je zde venkovní vyhřívaný bazén. Všechny další služby hotelu nad rámec VIP zájezdu (telefon, půjčování sportovního vybavení apod.) je možné platit hotově nebo kartou typu VISA, Mastercard, American Expres nebo Discover card.
Kvůli bezpečnostním opatřením obdží každý účastník zvláštní bezpečnostní kartu pro vstup do hotelu.

Doprava
V místě olympiády bude doprava zajištěna minivany pro 7 – 8 osob nebo busem.
Dále bude fungovat mezi Českým olympijským domem a Olympijskou vesnicí zvláštní Shuttle bus pro dopravu sportovců, funkcionářů ČOV i novinářů.


Český olympijský dům bude místem setkávání sportovců s novináři a členy VIP zájezdu. V průběhu olympiády by se zde také měli objevit slavní čeští rodáci - takové osobnosti jako Miloš Forman, Ája Vrzáňová, Martina Navrátilová nebo Ivana Trumpová. Informační servis pro návštěvníky ČOD zajišťuje iDNES.

Počasí
Park City leží ve výšce přibližně 1900 m n.m.. Tomu odpovídají i průměrné teploty v zimních měsících. Počasí má spíše kontinentální charakter s průměrnou teplotou v únoru okolo –11°C.

Dále jsou součástí VIP zájezdu vstupenky na některá sportovní klání, které získá Česká olympijská, a.s., V Sydney to byly vstupenky na nejdůležitější vystoupení českých sportovců, takže účastníci zájezdu na vlastní oči viděli vítězství Jana Železného nebo Štěpánky Hilgertové, stříbrné medaile Romana Šebrleho nebo Rudolfa Kraje a další výkony.

PRAVIDLA

Dražba VIP zájezdu na ZOH v Salt Lake City.

Předmětem dražby je VIP zájezd do dějiště zimních olympijských her, které se konají v Salt Lake City, hlavním městě amerického státu Utah, v hodnotě převyšující 200.000,- Kč

Pravidla aukce VIP zájezdu v Salt Lake City (dále jen „Aukce“)

I.
Úvodní ustanovení

1. Organizátorem Aukce je obchodní společnost MAFRA, a.s., se sídlem Na Příkopě 31 (č.p. 988), Praha 1, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka č. 1328 (dále jen „Organizátor“).

2. Aukce bude probíhat od 4.12.2001 do 6.12.2001 do 20:00, tedy celkem tři dny, a to na internetových stránkách provozovaných organizátorem, které jsou zpřístupňovány veřejnosti pod doménou www.idnes.cz/aukce

3. Cílem Aukce je výběr nejvhodnějšího návrhu na uzavření smlouvy, resp. výběr nejvyšší nabídky ceny za poukázku na VIP zájezd na ZOH v Salt Lake City, který je blíže specifikován v článku II (dále jen „VIP zájezd“).

4. Aukce se může zúčastnit každá fyzická osoba, která je platně zaregistrována v muj.idnes.cz a  která má plnou způsobilost k právním úkonům.

5. Účastníkem Aukce je osoba splňující podmínky uvedené v předchozím odstavci, která respektuje pravidla Aukce a která zašle způsobem níže uvedeným svůj návrh.

6. Organizátor si vyhrazuje právo dle vlastního rozhodnutí v průběhu Aukce měnit její pravidla, popřípadě Aukci v jejím průběhu zrušit.

II.
VIP zájezd

VIP zájezd pro jednu osobu, který organizuje Česká olympijská, a.s.v termínu od 7.2.2002  do 17.2.2002,  zahrnuje:

- zpáteční letenku  Praha – Salt Lake City s ČSA, resp. smluvními partnery
- ubytování v hotelu Silver King v Park City s polopenzí
- přístup do českého olympijského domu
- vstupenky na olympijská sportovní klání dle výběru České olympijské,a.s.
- místní dopravu
- cestovní pojištění

III.
Průběh Aukce

1. Aukce bude zahájena organizátorem dne 4.12.2001 zveřejněním základní ceny na internetové stránce na adrese uvedené v článku I. odst. 2.

2. Po zveřejnění základní ceny dle předchozího odstavce mohou Účastníci Aukce posílat Organizátorovi své závazné návrhy ceny převyšující tuto základní cenu, minimálně však o 1.000,- Kč a násobky, a to prostřednictvím formuláře na internetových stránkách www.idnes.cz/aukce . O pořadí nabídek se stejnou částkou rozhoduje čas jejich doručení. Organizátor si vyhrazuje právo kontaktovat Účastníka na základě údajů uvedených v registračním formuláři muj.idnes.cz. Pokud se registrační údaje ukáží být nepravdivými či pro Aukci nepostačujícími, Organizátor takový návrh  z Aukce vyřadí. Jinak návrh s označením Účastníka uveřejní na stránkách Aukce.

3. Každý Účastník může v průběhu Aukce zaslat i více návrhů, přičemž platí, že platný je vždy návrh nejvyšší.

4. Návrhy může Účastník posílat v průběhu dnů, kdy Aukce probíhá, a to vždy od 8.00 do 20.00 kdykoliv během trvání Aukce.

5. Organizátor do 10 dnů po ukončení Aukce vyzve vítěze Aukce, tedy Účastníka, který podal návrh s nejvyšší cenou, k uzavření smlouvy  a zaplacení ceny.

6. V případě, že vítěz Aukce odmítne smlouvu uzavřít, popřípadě nezaplatí cenu za vydražený VIP zájezd ve sjednané lhůtě, může Organizátor vyzvat druhého, popř. dalšího v pořadí k uzavření smlouvy a zaplacení ceny, popřípadě Aukci zrušit. Právo volby přísluší Organizátorovi.

IV.
Osobnostní práva Účastníků

Účastí v Aukci každý Účastník souhlasí s tím, že Organizátor je oprávněn užít jména, příjmení a podobizny vítěze Aukce, popř. Účastníka, který v souladu s ustanovením článku III. odst. 6 získá VIP zájezd, ve sdělovacích prostředcích, zejména nikoliv však jen v deníku Mladá fronta DNES a internetovém magazínu iDNES, a to i za účelem propagace Organizátora s tím, že Účastník zároveň souhlasí s tím, aby Organizátor (popř. pro něj třetí osoby) pořizoval a dále za výše uvedeným účelem šířil jeho projevy na zvukových a obrazových záznamech. 

V.
Zveřejnění pravidel

Tato pravidla budou po celou dobu trvání Aukce zveřejněna na internetových stránkách stránkách www.idnes.cz/aukce.

Autor:


Další z rubriky

Norové podali stížnost kvůli dopingu


Lausanne Zástupci Norského olympijského výboru a tamního lyžařského svazu podali oficiální stížnost u...

Lazutinová se bude o medaili soudit


Moskva Místo pokory a studu po dopingové aféře přešla ruská běžkyně na lyžích Larisa Lazutinová do...

Rozhodčí Le Gougneová prý je obětí komplotu


Paříž Francouzská sudí Marie-Reine Le Gougneová tvrdí, že se na olympijských hrách v Salt Lake City stala...Najdete na iDNES.cz