Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


  • Neděle 22. října 2017 Sabina

Romantika po olympijském ragby. Dobrovolnice požádala hráčku o ruku

Brazilská ragbistka Isadora Cerullová dostala od své přítelkyně nabídku k sňatku (8.8.2016) | foto: Reuters

9 2016
Olympijské hry v brazilském Riu mají za sebou zatím zřejmě nejromantičtější moment. Po skončení ragbyového turnaje žen, vstoupila na hrací plochu jedna z dobrovolnic a požádala domácí hráčku - jinak svou přítelkyni - o ruku. Ta s nabídkou sňatku souhlasila.

Brazilky sice na olympijském turnaji skončily až deváté, větší radost než celkové umístění však domácí hráčce Isadoře Cerullové udělala její přítelkyně Marjorie Enyaová.

OBRAZEM

Podívejte se, jakou bitvu plnou energie a emocí přineslo finále ragbistek.

Ta po závěrečném medailovém ceremoniálu vstoupila na hrací plochu a s mikrofonem v jedné ruce a obřím nafukovacím srdcem se vydala přímo za brazilskou reprezentantkou Isadorou Cerullovou.

Než se hráčka rozkoukala, Enyaová ji požádala o ruku. „Samozřejmě, že jsem odpověděla ano,“ řekla dojatá Cerullová později reportérům.

Brazilská ragbistka Isadora Cerullová (vpravo)dostala od své přítelkyně nabídku...

Své přítelkyni padla do náruče, po tvářích se jí začaly koulet slzy. „Ona je mou celoživotní láskou,“ dodala pětadvacetiletá brazilská reprezentantka na adresu své přítelkyně, s níž žije dva roky.

O tři roky starší Enyaová na hrách pracuje jako dobrovolnice. O svém plánu informovala jen hrstku kolegů, kteří vstoupili na plochu s ní a kolem zamilované dvojice utvořili kruh. Na vyjádřené sympatie zareagovali i diváci, kteří začali tleskat.

Ragby se na olympiádu vrátilo po 92 letech v sedmičkové podobě. Ve finále ženského turnaje porazila Austrálie Nový Zéland 24:17, bronz pak po výhře nad Velkou Británií brala Kanada.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze