Reportáž skončila 17. 2. 2010 20:19

ZOH 2010: sprint běžců na lyžích

Prosadí se Kožíšek nebo Razým mezi nejlepší? Komentoval Petr Koten.

Sprint mužů na 1,4 km klasickou technikou s Dušanem Kožíškem a Alešem Razýmem startuje kvalifikací od 19:40 středoevropského času. Od 21:55 jsou na programu vyřazovací boje.
20:03
Kvalifikaci opanoval mladičký Rus Alexander Panžinskij. Hlavní závod začne v 21:55 středoevropského času.
20:00
Dušan Kožíšek byl klasifikován na 35. místě. Aleš Razým skončil 44. Ani jeden z nich tak do čtvrtfinále nepostoupí.
19:59
Jihoafričan Kraas dokončil jako poslední, s takřka půlminutovou ztátou na nejlepšího Panžinského.
19:55
Slovák Peter Mlynár dokončil na 55. místě.
19:54
A Polák Kreželok dokončil na 24. místo. To znamená, že Kožíšek skončí nejlépe na 31. místě.
19:53
Poltaranin z Kazachstánu se prosadil na 14. místo. kožíšek je momentálně na 30. pozici.
19:52
Český běžec Dušan Kožíšek končí v čase 3:42,45 a je zatím 27.
19:52
Estonec Saarepuu právě odsunul Razýma na 29. pozici.
19:50
Český běžec Aleš Razým doběhl do cíle, jako 26. v čase 3:46:42. To mu na postup stačit nebude.
19:49
Japonec Onda je prozatím desátý a i on má velkou, takřka stoprocentní, šanci na postup mezi prvních 30.
19:48
Kjölstad z Norska se vklínil mezi krajany, je pátý.
19:48
Český běžec Na trati jsou už Razým i Kožíšek, čekáme na jejich finiš.
19:47
Jeho krajan Hattestad je o kousíček lepší, přebírá čtvrtou pozici.
19:47
Petter Northug z Norska je na prozatímním čtvrtém místě.
19:46
Duo Italů Passini, Frasnelli se zařadilo na konec první desítky.
19:44
Rus Panžinsky předstihl Pettersena v čase 3:34,57. Švéd Jönsson je druhý.
19:43
Nor Pettersen dokončuje kvalifikaci jako první, za 3:37,34 minuty.
19:42
Andrew Newell z USA upadl na stejném místě jako Majdičová, naštěstí pro něj ne tak tvrdě.